close
تبلیغات در اینترنت
رسانه برتر وقف
بازدید : 6| تاریخ : پنجشنبه 02 مهر 1394| نویسنده : مهدی شجاعی | موضوع : مقالات ,


  رئیس سازمان اوقاف : اطلاع رسانی نقش مؤثری در نهادینه شدن فرهنگ وقف دارد


نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: برای نهادینه کردن فرهنگ غنی وقف باید از تمامی ابزارها و امکانات مختلف در تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین محمدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با بیان اینکه اطلاع رسانی و تبلیغ و ترویج سنت حسنه وقف یکی از الویت های اصلی این سازمان است، اظهار داشت: باید برای نهادینه کردن فرهنگ غنی وقف از تمامی ابزارها و امکانات مختلف در تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه طی سال های اخیر با فرهنگ سازی و تبلیغاتی که در زمینه معرفی سنت حسنه وقف انجام گرفته است، موقوفات جدید زیادی ایجاد شده است، افزود: باید اعتماد عمومی مردم را نسبت به وقف و موقوفات افزایش داد.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور با اشاره به اینکه باید علماء و مبلغین در تبیین و ترویج وقف قدم های جدی بردارند و آگاهی مردم را نسبت به این سنت نبوی و علوی افزایش دهند، تصریح کرد: برگزاری جشنواره فرهنگی هنری وقف در طی سال های اخیر نیز در معرفی این فرهنگ در سطح جامعه، بسیار مؤثر بوده است.
وی با بیان اینکه به روز رسانی اسناد اجاره، یکی دیگر از اولویت های سازمان اوقاف و امورخیریه است ،گفت: به روز شدن اسناد اجاره موقوفات گامی مهم در احقاق حقوق و احیاء موقوفات است.
در ادامه این نشست نماینده محترم ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج با اشاره به اینکه باید آگاهی عمومی مردم را نسبت به وقف افزایش داد، اظهار داشت: بعضی ها متأسفانه وقف را مال سرگردان و مواتی فرض می کنند که می توان آن را صاحب شد.اگه دمو یا لینک دانلود خراب بود یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود