close
تبلیغات در اینترنت
رسانه برتر وقف
بازدید : 10| تاریخ : پنجشنبه 12 آذر 1394| نویسنده : مهدی شجاعی | موضوع : مقالات ,


عرصه وقف ميدان مقدسي است كه برخي جهادگونه باگذشت از سرمايه عمر خويش مدال پرافتخار واقف بودن را كسب ميكنند و برخي ديگر نيز عالمانه و عاشقانه زمينه رسيدن به اين جايگاه والا را براي مشتاقان فراهم مي نمايند. قلّه وقف آنچنان رفيع است و با عظمت كه هرچه گفته شود و هرچه نگاشته شود كم  است. از اين رو بايد با تمام توان پا به اين عرصه گذاشت تا غبار مظلوميت و غربت از چهره زيباي آن زدوده شود و همگان با رغبت دوچندان به سوي اين پرچم فداكاري و ايثار بشتابند.

ازين روست كه رهبر فرزانه و حكيم انقلاب امام خامنه اي فرمودند كه "بايد از طريق تشويق مردم به وقف سنت وقف را بيش از پيش در جامعه ترویج كرد."

از سوي ديگر دنياي مجازي و فضاي اينترنت عرصه ايست كه امروزه نقش حساس و مؤثري را در جامعه ايفا مي كند و با گسترش فزاینده‌ فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی آثار چشمگیر آن در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی بيش از پيش مشهود است. از اين رو لازم است  با بهره گیری حداکثری از فرصت‌هاي اين شبكه جهاني در جهت ارائه خدمات گسترده و مفید به تبليغ و تبيين معارف دين پرداخت و اينگونه به نداي امام خود كه خواهان "ترویج دین به شكل‌های مدرن" هستند لبيك گفت.

در اين راستا به تمام دوستان و كساني كه نسبت به وقف به نحوي دل مشغولي دارند پيشنهاد ميگردد با توجه به محدود بودن وقف در فضاي اينترنت، اقدام به ايجاد وبلاگ  با موضوع وقف نمايند، تا  از اين طريق  تبيين و تبليغ اين سنت حسنه نمايند و اينگونه نداي لبيك يا امام سر دهند.اگه دمو یا لینک دانلود خراب بود یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود